Jak vybrat protipožární dveře

Povinnou součástí téměř každé nově postavené stavby, ať už se jedná o rodinný dům nebo bytový dům v rezidenčním komplexu nebo komerční prostory jsou protipožární dveře.

Protipožární dveře patří mezi zařízení pro omezení šíření požáru v budově

Povinnou součástí téměř každé nově postavené stavby, ať už se jedná o rodinný dům nebo bytový dům v rezidenčním komplexu nebo komerční prostory  jsou protipožární dveře.

Protipožární dveře patří  mezi zařízení pro omezení šíření požáru v budově

Věděli jste jaké nároky  jsou na takové dveře kladeny? Tyto informace jsou nejčastěji popsány v požární zprávě, která bývá součástí dobře zpracované  stavební dokumentace.

Protipožádní dveře musí  splňovat  parametry dle platné evropské normy . Nejčastěji se protipožádní dveře začleňují do kategorie EI nebo EW (30, 45,60 minut odolávání dveří  proti prohoření).

Naši zákazníci se nás často ptají, zda jsou takové dveře pro jejich účel nutné. My říkáme jednoznačně ano. Jedná se totiž o prvek, který  v případě nepříjemné události jako je požár, velmi účinně ochrání Vaše zdraví, majetek a někdy i život.

Při zařizování Vašeho nového domova nebo při rekonstrukci svávajícího bydlení myslete svou ochranu a zvažte možnost pořízení protipožárních dveří.

Víte, že od roku 2018 protipožární dveře může namontovat pouze a jedině firma s platným certifikátem pro odbornou montáž?

Naše firma je v tomto oboru  pravidelně proškolována a platné certifikáty vždy máme.

Potřebujete poradit v oblasti protipožárních dveří, jejich technického řešení, montáže dveří, servisu, pravidelných kontrol? Kontaktujte nás

 

Adresa:

Olomoucká obchodní s.r.o.

Nezvalova 1293

779 00  Olomouc

pondělí – pátek: 8:30-12:00 a 12:30-17:00

 

© 2018 Stellacz

Web vytvořil: Linhart Marketing s.r.o.

Kontakty:

Telefon:

+420 777 318 476 (prodejna)

+420 777 010 257 (zák. linka)

Email:

info@stellacz.cz

Facebook: